Oznámení


Jan Kudláček zemřel ve svém ateliéru 25.11.2017 ve věku 89 let

Václav Kudláček - syn, zemřel po krátké nemoci 24.4.2018 ve věku 53 let

Z mě dostupných informací nejsou žádní dědicové, kdo bude spravovat dílo Jana Kudláčka nevím.

Tyto stránky vznikaly za života Jana Kudláčka a měl z nich upřímnou radost. Podařilo se je dokončit za pomoci Václava Kudláčka, který byl synem Jana a věnoval je jako poctu tátovi, jeho dílu, jeho fanouškům a obdivovatelům.  

Václav Kudlaček plánoval možnost prodeje reprodukcí ilustrací i originálů v připravované, nepublikované sekci "Prodej ilustrací". Zveřejnění této možnosti nenastalo. Nevím, zda správce pozůstalosti tuto možnost veřejnosti nabídne.

Poděkování

  • Janu Kudláčkovi a Václavu Kudláčkovi za autorskou spolupráci při vytváření těchto stránek
  • autoru stránek  Miroslavu Kolčavovi  
  • Václavu Kudláčkovi za zaplacení provozu těchto stránek na období květen 2017 - 2018
  • Miroslavu Kolčavovi za zaplacení provozu těchto stránek na období květen 2018 -2019 
  • paní Jitce Lipovské za zaplacení provozu těchto stránek na období květen 2019 - 2020
  • paní Jitce Lipovské za zaplacení provozu těchto stránek na období květen 2020 - 2021

Přispění na provoz těchto stránek

Provoz těchto stránek není zadarmo. Poslední dva roky 2019-2021 zaplatila provoz těchto stránek paní Jitka Lipovská. Nebýt jejího šlechetného daru, musela by být část obsahu stránek (a to bych nechtěl) zpoplatněna, nebo by byly zahlceny reklamou popř. by zanikly úplně - což hrozilo.

Tyto stránky jsou poctou Janu Kudláčkovi a jeho dílu. Když stránky ve spolupráci s panem Janem vznikaly, shodli jsme se na tom, že by měli být čisté, jednoduché, bez reklam. Takové jaké jsou. Doufám, že na provoz těchto stránek (webhosting, doména, provoz) na rok(y) další se podaří vybrat z darů od Vás, návštěvníků těchto stránek a že stránky jako vzpomínka i připomínka díla pana Jana Kudláčka na netu dostupné pro všechny bez omezení zůstanou.

Líbí li se Vám tento autorský web o životě, díle Jana Kudláčka a chtěli by jste podpořit jeho provoz libovolnou částkou přispějte prosím na účet  188 44 11 57 / 0600  Moneta Bank přispět můžete i pomocí  Paypal: 


Za jakýkoliv příspěvek na provoz těchto stránek i jako výraz ocenění, že se Vám tyto stránky o Janu Kudláčkovi líbí budu rád a děkuji za něj. 

Mir.Kolčava

admin - provozovatel webu


Přátelský web:   Poselství z Bohemie

Kontaktní formulář

V případě Vašich seriozních dotazů mne můžete kontaktovat tímto formulářem